.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЕРМИНА НЕГАЗИРАНА ВОДА 6Л

SKU: 08060323
Достапност: На залиха
58 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ГЕРМИНА НЕГАЗИРАНА ВОДА 6Л

Рок на употреба: 1 година

Да се чува на ладно и суво место одалечено од директна сончева светлина

Производител: Алнасер 2000 ДОО

Увозник/Дистрибутер:  Алансер 2000 ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*