.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЕЛВЕ КАПУЧИНО ЧОКОЛАДО 100ГР

SKU: 03250080
Достапност: На залиха
47 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Капучино со вкус на чоколадо
Гликоза,шеќер,обезмастено млеко во прав,гликозен сируп,растителни масти(целосни зацврстен маст од кокос,кокосова маст),прашок за инстант кафе (8%),стабилизатори: Е340,Е452,ароми,млечни протеини,сол,еулгатор:Е471,средство против печење:Е551.
Означен на амабалажата
Да се чува на темно и суво место
FoodCare Sp. z o.o. - Полска
НИМЕКС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

23 ден