.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРНИЕР МИЦЕР.НА ВОДА ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА 700MЛ

SKU: 35411002
Достапност: На залиха
350 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мицеларна вода за чувствителна кожа
AQUA/WATER,HEXYLENE GLYCOL,GLYCERIN,DISODIUM COCOAMPHODIACETATE,DISODIUM EDTA,MYRTRIMONIUM BROMIDE,POLOXAMER184
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*