.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
30 Поени

ГАРНИЕР КОЛОР СЕНЗЕЈШН 8,12

SKU: 34521435
Достапност: На залиха
192 ден 165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Трајна негувачка крем боја за коса.Совршено ги покрива седите влакна.Со 20% повеќе негувачки балзам,3 хранливи масла од маслинка,авокадо и шеа,како и овошен свеж мирис,ја прави вашата коса свиленкаста и сјајна.Бојата е богата и долготрајна 6 до 8 миења или 6 до 8 недели.
AQUA / WATER, PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL, CETEARYL ALCOHOL, ETHANOLAMINE, STEARETH-20, AMMONIUM HYDROXIDE, STEARETH-2, 2,4-DIAMINOPHENOXYETHANOL HCl, 4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE, m-AMINOPHENOL, TOCOPHEROL, SODIUM METABISULFITE, THIOGLYCERIN, POLYQUATERNIUM-6, TOLUENE-2,5-DIAMINE, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, RESORCINOL, EDTA, ERYTHORBIC ACID, PARFUM / FRAGRANCE. AQUA / WATER, HYDROGEN PEROXIDE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM STANNATE, TRIDECETH-2 CARBOXAMIDE MEA, PENTASODIUM PENTETATE, PHOSPHORIC ACID, CETEARETH-25, TETRASODIUM PYROPHOSPHATE, GLYCERIN. AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, ROSA CANINA FRUIT OIL, TRIDECETH-6, DODECENE, POLOXAMER 407, ISOPROPYL ALCOHOL, NACRE POWDER, CITRIC ACID, LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE, ISOSTEARYL ALCOHOL, CETYL ESTERS, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, CI 17200 / RED 33, CI 19140 / YELLOW 5, PARFUM / FRAGRANCE
36 месеци од датумот втиснат наопаковката
Да се чува подалеку од сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*