.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРНИЕР КОЛОР СЕНЗАТИОН 7,4

SKU: 34521321
Достапност: На залиха
192 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Трајна негувачка крем боја за коса.Совршено ги покрива седите влакна.Со 20% повеќе негувачки балзам,3 хранливи масла од маслинка,авокадо и шеа,како и овошен свеж мирис,ја прави вашата коса свиленкаста и сјајна.Бојата е богата и долготрајна 6 до 8 миења или 6 до 8 недели.
AQUA / WATER,PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL,CETEARYL ALCOHOL,ETHANOLAMINE,STEARETH-20,AMMONIUM HYDROXIDE,STEARETH-2,p-AMINOPHENOL,4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE,2-AMINO-3-HYDROXYPYRIDINE,TOCOPHEROL,SODIUM METABISULFITE,6-HYDROXYINDOLE,POLYQUATERNIUM-6,CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL,EDTA,ERYTHORBIC ACID,PARFUM / FRAGRANCE,1152439 - AQUA / WATER, HYDROGENPEROXIDE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM SALICYLATE, TRIDECETH-2 CARBOXAMIDE MEA,PHOSPHORIC ACID, CETEARETH-25, TETRASODIUM ETIDRONATE, TETRASODIUM PYROPHOSPHATE•GLYCERIN. AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, ROSA CANINAFRUIT OIL, TRIDECETH-6, DODECENE, POLOXAMER 407, ISOPROPYL ALCOHOL, PROPYLENE GLYCOL,NACRE POWDER, CITRIC ACID, LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE, ISOSTEARYL ALCOHOL, CETYLESTERS•PROPYLGALLATE•CHLORHEXIDINEDIGLUCONATE•CETRIMONIUMCHLORIDE•CI17200/RED33• CI 19140 / YELLOW5, PARFUM / FRAGRANCE
36 месеци од датумот втиснат наопаковката
Да се чува подалеку од сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*