.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРНИЕР КОЛОР НАТУРАЛ 2.10

SKU: 34520386
Достапност: На залиха
172 ден 125 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Трајна негувачка крем боја за коса.Совршено ги покрива седите влакна.Со 20% повеќе негувачки балзам,3 хранливи масла од маслинка,авокадо и шеа,како и овошен свеж мирис,ја прави вашата коса свиленкаста и сјајна.Бојата е богата и долготрајна 6 до 8 миења или 6 до 8 недели.
Крем за бојадисување: AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • PROPYLENE GLYCOL • DECETH-3 • LAURETH-12 • AMMONIUM HYDROXIDE • OLETH-30 • LAURIC ACID • HEXADIMETHRINE CHLORIDE • GLYCOL DISTEARATE • POLYQUATERNIUM-6 • ETHANOLAMINE • SILICA DIMETHYL SILYLATE [NANO] / SILICA DIMETHYL SILYLATE • CI 77891 / TITNIUM DIOXIDE • 2,4-DIAMINOPHENOXYETHANOL HCI • m-AMINOPHENOL • ASCORBIC ACID • SODIUM METABISULFITE • OLEA EUROPAEA OIL / OLIVE FRUIT OIL • DIMETHICONE N,N-BIS(2-HYDROXYETHYL)-p-PHENYLENEDIAMINE SULFATE• CARBOMER • RESORCINOL • EDTA • PARFUM; Шише со развивач на боја: AQUA / WATER • HYDROGEN PEROXIDE • CETEARYL ALCOHOL • SODIUM SALYCILATE • TRIDECETH-2 CARBOXAMIDE MEA • PHOSPHORIC ACID • CETEARETH-25 • TETRASODIUM ETIDRONATE • TETRASODIUM PYROPHOSPHATE • GLYCERIN
36 месеци од датумот втиснат наопаковката
Да се чува подалеку од сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*