.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРНИЕР ИНТЕНС КРЕМ ЗА РАЦЕ ЕКСТРА СУВА КОЖ

SKU: 35300127
Достапност: На залиха
160 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крема за рацеAQUA / WATER,GLYCERIN,CETEARYL ALCOHOL,GLYCERYL STEARATE,BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER,GLYCERYL STEARATE SE,DIMETHICONE,ALLANTOIN,BENZYL ALCOHOL,BENZYL SALICYLATE,CAPRYLYL GLYCOL,CI 14700 / RED 4,CITRAL,CITRIC ACID,CITRONELLOL,EUGENOL,GERANIOL,HEXYL CINNAMAL,HYDROXYCITRONELLAL,LIMONENE,LINALOOL,PHENOXYETHANOL,SODIUM POLYACRYLATE,PARFUM / FRAGRANCE36 месециДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаЛореал, Париз, ФранцијаАВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

78 ден
Слика од ДОРИНА ЧОКОЛАДА СО ОРИЗ 220ГР

ДОРИНА ЧОКОЛАДА СО ОРИЗ 220ГР

130 ден
Слика од АБЦ СУВИ СЛИВИ БЕЗ КОСКА 200Г

АБЦ СУВИ СЛИВИ БЕЗ КОСКА 200Г

98 ден
Слика од ДОРИНА ЧОКОЛАДА МЛЕЧНА 250 ГР

ДОРИНА ЧОКОЛАДА МЛЕЧНА 250 ГР

147 ден