.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРНИЕР ДЕО РОЛОН МАГНЕЗИУМ 50МЛ

SKU: 35020427
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Рол-он антиперспирант со магнезиум за 72 часа заштита од непријатна миризба. Не остава бели траги на облеката
AQUA / WATER, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, DIMETHICONE, C14-22 ALCOHOLS, PARFUM / FRAGRANCE, STEARETH-100/PEG-136/HDI COPOLYMER, PERLITE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICEPOWDER, MAGNESIUM OXIDE, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, PEG-4, PEG-4DILAURATE, PEG-4 LAURATE, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*