.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРНИЕР ДЕО ПРОТЕКШН 6 ФРЕШ ЛОРИАЛ СПРЕЈ 150MЛ

SKU: 35010624
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Антиперспирант спреј, 6во 1 - против потење, против непријатен мирис, против иритација, против бели и жолти флеки на облеката
ISOBUTANE, AQUA / WATER, DIMETHICONE, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, PARFUM / FRAGRANCE, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONOL, PERLITE, MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT, DISODIUM PHOSPHATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRIC ACID, LAURYL PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, GLYCERIN
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*