.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРНИЕР ДЕО МАГНЕЗИУМ СПРЕЈ 150МЛ

SKU: 35010700
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Антиперспирант со магнезиум за 72 часа заштита од непријатна миризба. Не остава бели траги на облеката
ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL, DIMETHICONE, DIMETHICONOL, ISOBUTANE, ISODODECANE, MAGNESIUM OXIDE, PANTHENOL, PARFUM, PROPYLENE CARBONATE
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*