.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРНИЕР ДЕО КОТОН СПРЕЈ 150МЛ

SKU: 35010701
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Антиперспирант за 48 часа заштита од непријатна миризба. Не остава бели траги на облеката
ISOBUTANE, AQUA / WATER, DIMETHICONE, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, PARFUM / FRAGRANCE, HYDROXYCITRONELLAL, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONOL, LIMONENE, LINALOOL, PERLITE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LAURYL PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, HEXYL CINNAMAL.
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*