.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРНИЕР БВЦ ФРЕШ ДЕО СПРЕЈ 150МЛ.

SKU: 35010481
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Антиперспирант спреј кој дава 48часа заштита на кожата и облеката
ISOBUTANE, AQUA / WATER, DIMETHICONE, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, PARFUM / FRAGRANCE, HYDROXYCITRONELLAL, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONOL, LIMONENE, LINALOOL, PERLITE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LAURYL PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, HEXYL CINNAMAL
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*