.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРНИЕР БВЦ ДЕО РОЛ ОН 150 МЛ

SKU: 35050231
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Рол-он антиперспирант за 48 часа заштита од непријатна миризба. Не остава бели траги на облеката
AQUA/WATER, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, DIMETHICONE, C14-22 ALCOHOLS, STEARETH-100/PEG-136/HDI COPOLYMER, PARFUM/FRAGRANCE, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, HYDROXYCITRONELLAL, PEG-4 DILAURATE, PEG-4 LAURATE, PEG-4, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, PERLITE, GERANIOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRONELLOL, CITRAL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КАМЕНИЦА ПЕТ 2Л

КАМЕНИЦА ПЕТ 2Л

135 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

29 ден
Слика од ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ ТОСТ КЛАСИК ПЧЕНИЧЕН БЕЛ 350Г

ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ ТОСТ КЛАСИК ПЧЕНИЧЕН БЕЛ 350Г

8 Поени
39 ден 36 ден
Слика од ПРЕЗИДЕНТ ПУТЕР СОЛЕН 250Г

ПРЕЗИДЕНТ ПУТЕР СОЛЕН 250Г

157 ден