.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРИЕР ДЕО РОЛОН БВЦ КОТОН 50МЛ

SKU: 35050319
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Рол-он антиперспирант за 48 часа заштита од непријатна миризба. Не остава бели траги на облеката
AQUA / WATER, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, DIMETHICONE, C14-22 ALCOHOLS, STEARETH-100/PEG-136/HDI COPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, HYDROXYCITRONELLAL, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, LIMONENE, LINALOOL, PERLITE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, HEXYL CINNAMAL
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*