.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАЛЕБ ЧОКОЛАДО СО МЕДЕНО СРЦЕ 250 ГР

SKU: 07042770
Достапност: На залиха
125 ден 79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

млечна чоколадо со медено срце
шеќер,млеко во прав, мед,лешник,какао маса,какао путер,сурутка во прав, палмино масло,
365 дена
на суво и темно место
пионир суботица
ЈУС МБ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*