.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВEEТ ЛЕНТИ ЗА ДЕПИЛАЦИЈА НАТУРАЛ 20/1

SKU: 35190108
Достапност: На залиха
317 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ладен восок за депилација, ленти
Tryethilene Ghisol,Resinate,Gliceril Reisinate,Silika,PetiothyleneParfum,Parfume Liquidium,Aloe Lik Juice
3 год од датумот на производство
Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Reckitt Benckiser, Грција
Меркур Трејд дооел Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*