.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

В&Г КОПРИВА ШАМПОН 400МЛ

SKU: 34250433
Достапност: На залиха
147 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

шампон за коса
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Glycol Distearate,Cetyl Alcohol,Cocamide MEA,Dimethicone,Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride,Parfum, Glycerin, Urtica Dioica Juice,Sodium Citrate,Citric Acid,Disodium EDTA,Sodium Chloride,Methylchlotoisothiazolinone, Methylisothiazolinone,Sodium Benzoate,Benzyl Salicylate,Linalool, Hexyl Cinnamal,Citronellol, Limonene
36 месеци од датумот на производство (1080 дена)
Чувајте го во оригиналниот сад цврсто затворен. Да се ​​чува на ладно место, далеку од извори на топлина и директно изложување на сончева светлина.
Контер Италија
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*