.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВУДИ ПИЛЕШКА ВИРШЛА 250Г

SKU: 13500278
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =22ДЕН

70 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПИЛЕШКИ И МИСИРКИН БАРЕН КОЛБАС
МАШИНСКИ ОДВОЕНО ПИЛЕШКО И МИСИРКИНО МЕСО (94%), СОЛ, АРОМИ; АНТИОКСИДАНС: СОДИУМ АСКОРБАТ; СТАБИЛИЗАТОРИ: ДИФОСФАТИ - ПОЛИФОСФАТИ; КОНЗЕРВАНС: СОДИУМ НИТРИТ, АРОМА НА ДИМЕНО. БЕЗ МЛЕКО И ЛАКТОЗА
80 ДЕНА
ОД 0°C ДО 4°C
AIA - AGRICOLA ITALIANA ALIMENTARE S.P.A - ИТАЛИЈА
КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*