.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВОШ & ГО ХЕРБАЛ КОКТЕЛ 750МЛ

SKU: 34250291
Достапност: На залиха
185 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

шампон за коса
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA,Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride,Glycerin,Parfum, Verbena Officinalis Leaf Extract,Citrus Aurantium Bergamia Extract, Citrus Grandis Fruit Extract,Sodium Citrate,Citric Acid,Disodium EDTA,Sodium Chloride,Methylchlotoisothiazolinone, Methylisothiazolinone,Sodium Benzoate,Benzyl Salicylate,Linalool,Hexyl Cinnamal,Citronellol,Limonene
36 месеци од датумот на производство (1080 дена)
Чувајте го во оригиналниот сад цврсто затворен. Да се ​​чува на ладно место, далеку од извори на топлина и директно изложување на сончева светлина.
Контер Италија
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*