.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВОШ & ГО НОРМАЛ 2 ВО 1 750МЛ

SKU: 34250289
Достапност: На залиха
218 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

шампон за коса и регенратор, 2 во1
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Glycol Distearate, Cetyl Alchohol, Cocamide MEA, Dimethicone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerine, Parfum, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract, Sodium Citrate, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Chloride, Methylchlotoisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate,Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene
36 месеци од датумот на производство (1080 дена)
Чувајте го во оригиналниот сад цврсто затворен. Да се ​​чува на ладно место, далеку од извори на топлина и директно изложување на сончева светлина.
Контер Италија
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*