.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВОШ&ГО ФРУТИ ШАМПОН 400МЛ.

SKU: 34250166
Достапност: На залиха
117 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

шампон за коса
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Glycol Distearate, Cetyl Alchohol, Cocamide MEA, Dimethicone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerine, Parfum, VitisVinifera Juice,Magifera Indica Juice,Musa Paradisica Fruit Juice,Citrus Aurantium Dulcis Juice,Citrus Limon Juice,Fragaria Ananassa Fruit Juice, Ananas Sativus Fruit Juice, Sodium Citrate, Citric Acid, Disodium EDTA,Sodium Chloride, Methylchlotoisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate,Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene
36 месеци од датумот на производство (1080 дена)
Чувајте го во оригиналниот сад цврсто затворен. Да се ​​чува на ладно место, далеку од извори на топлина и директно изложување на сончева светлина.
Контер Италија
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*