.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВОШ&ГО ПРОТИВ ПРВУТ ШАМПОН 400МЛ.

SKU: 34250167
Достапност: На залиха
147 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

шампон за коса против првут
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Glycol Distearate, Climbazole,Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Dimethicone, Parfum,Cocamide MEA, Cocamidoptopyl Betaine, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Citric Acid, Methylchlotoisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate,Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene
36 месеци од датумот на производство (1080 дена)
Чувајте го во оригиналниот сад цврсто затворен. Да се ​​чува на ладно место, далеку од извори на топлина и директно изложување на сончева светлина.
Контер Италија
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*