.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВОСОЧНИ ЈАЈЦА

SKU: 42110394
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Прехранбена боја и пчелин восок
E102,E122,E133,E110,Sugar,Gelatine capsules and wax bars
5 години
до 25°CДПТУ Палета 7 дооел
ДПТУ Палета 7 дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*