.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИЧУНАИ РИБИНИ СТАПЧИЊА ПАНИРАНИ 400Г

SKU: 17500198
Достапност: На залиха
85 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

 ПАНИРАНИ РИБИНИ СТАПЧИЊА 400 ГР.
 Океанска и ситна риба спрат, пченично брашно, масло од репка,вода,влакна од грашок,и протеини, лигња, сол, декстроза, сенф, кромид, лук, лимон, чили, куркума,црвен бибер,зајакнувач на вкус 621, агенс за нараснување Е503
 18 МЕСЕЦИ
 -18
ВИЧУНАИ
 ВАЈОМАГ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*