.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА ЧАЈ АРОНИЈА 100 ГР

SKU: 03130377
Достапност: На залиха
85 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чај од аронија
Сушено овошје(органска аронија 50%, сушена брусница , сушено јаболко, плод од шипка), цвет од хибискус, арома.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Виталиа
Нелт Ст Виталиа

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*