.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА ИМЕЏИН БАР ЈАТК.ОВОШ, КИКИРИКИ&КАРАМЕЛ 35Г

SKU: 07030228
Достапност: На залиха
31 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Бар од јаткасти плодови
Кикирики 46%, путер од кикирики 20%, оризов сируп, агаве сируп, екструдиран ориз, протеински екструдат, коцки карамел 3% (шеќер, какао путер, млеко во прав, сурутка, путер, сол, емулгатор: сончогледов лецитин, арома), овесни снегулки, омекнувач глицерол, готварска сол , арома.Производот содржи глутен, кикирики и млеко. Може да содржи траги од јаткасто овошје, соја и сусам.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Виталиа
Нелт Ст Виталиа

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*