.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА ИМЕЏИН БАР ЈАТКАС.ОВОШ. БРУС. И ЧОКОЛ. 35Г

SKU: 07030227
Достапност: На залиха
30 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Бар од јаткасти плодови
Кикирики, темно чоколадо со стевиа 20% (засладувачи: изомалт и стевиол гликозид, какао путер, какао маса, какао во прав, емулгатор Е476, арома), бадем 20%, сушена брусница 12% (брусница, шеќер, сончогледово масло), екструдиран ориз, олигофруктозен сируп, гликоза, мед, малтодекстрин, омекнувач:глицерол, боја:карамел. Чоколадото содржи мин.50% какао делови.Производот содржи кикирики и бадем. Може да содржи траги од глутен, соја, млеко и сусам.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Виталиа
Нелт Ст Виталиа

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*