.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА ДИЕТ ЏЕМ СЛИВА СО СТЕВИА 230 ГР

SKU: 07050366
Достапност: На залиха
62 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Диет џем од сливи со стевиа
Слива (60гр овошје на 100гр џем),змена за шеќер-фруктоза (30г/100г),средство за желирање:пектин,регулатор на киселост:лимонска киселина,калциум цитратзасладувач:стевиол гликозиди.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место.
Виталиа Никола и др. ДОО
Виталиа Никола и др. ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*