.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА БАР ПРОТЕИН КОЛАЧЕ ТЕМНО ЧОКОЛАДО 30 ГР

SKU: 07030223
Достапност: На залиха
32 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Протеинска плочка со колаче и прелив од темно чоколадо. Со засладувч. Содржи 35% протеини.
Темно чоколадо со стевиа 25% (засладувачи:изомалт и стевиол гликозид,какао путер,какао маса,какао во прав,емулгатор Е476,арома),соја екструдат,соја снегулки,јачменов слад,олигофруктозен сируп,кнола масло,млеко обрано во прав,колачи со какао 3% (пченично брашно,шечер,средство за нараснување:натриум бикарбонат,канола масло,како во прав),омекнувач:глицерол,сорбитол,готварска сол, арома крем.АлергениЧсодржи соја,глутен и млеко.Може да содржи траги од сусам,кикирики и јаткасти плодови.Чоколадото содржи мин 50% какао делови.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Виталиа
Нелт Ст Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*