.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИПРО МАЛИЏАНО 580МЛ

SKU: 09030064
Достапност: На залиха
124 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Малиџано 580 мл
Печени модри патлиџани (64%), печени пиперки (22%), лук, сончогледово масло, сол, оцет, шеќер, зачини
Означен на амбалажата
По отворањето да се чува во ладилник. Да се чува заштитено од директна светлина
Випро дооел
АВТ Интернатионал доо Скопје ул.808 бр.3 Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*