.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИПРО ЛЕТЕН ПИНЏУР 580МЛ ЛУТ

SKU: 09030061
Достапност: На залиха
132 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Летен пинџур 580мл
Печени пиперки, печени модри патлиџани, сончогледово масло, сол, шеќер, оцет, лук, магдонос
Означен на амбалажата
По отворањето да се чува во ладилник. Да се чува заштитено од директна светлина.
Випро дооел
АВТ Интернатионал доо Скопје ул.808 бр.3 Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*