.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИПРО АЈВЕР ДОМАШЕН ЛУТ 720 МЛ

SKU: 09030058
Достапност: На залиха
192 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ајвар домашен лут 720 мл
Пиперки (84%), модри патлиџани (8%), сончогледово масло (6%), оцет, сол, шеќер, зачини
Означен на амбалажата
По отворањето да се чува во ладилник. Да се чува заштитено од директна светлина
Випро дооел
АВТ Интернатионал доо Скопје ул.808 бр.3 Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*