.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИПРО АЈВЕР ДОМАШЕН БЛАГ 370 МЛ

SKU: 09030046
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ајвар домашен благ 370мл
Печена пиперка (80%), печени модри патлиџани (12%), сончогледово масло, сол, оцет,шечер,модифициран скроб,
означен на амбалажата
По отворањето да се чува во ладилник. Да се чува заштитено од директна светлина.
Випро дооел
АВТ Интернатионал доо Скопје ул.808 бр.3 Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*