.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОФАСТ КАШКАВАЛ 100% ПОСЕН СЛАЈС 140Г

SKU: 10100448
Достапност: На залиха
75 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Растителен кашкавал
Вода, кокосово масло 23%, модифициран скроб, скроб, морска сол, ароми, маслинов екстракт, боја б-каротин
Означен на амбалажата
од 2 до 8 С
Arivia Greece
Колид Фудс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*