.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ПРОТЕКТ&БЛЕК 900МЛ

SKU: 30220038
Достапност: На залиха
165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ОМЕКНУВАЧИ

Анјонски површински активни материи/нејонски површински активни материи/сапун, фосфонати/ензими/мирис

Рок на употреба: 3 години

Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина

Виолета д.о.о. Ул.Стјепан Радич бр.21 Груде, БиХ

Актифф ДОО ул.Чаирска бр.6 - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*