.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ ОИЛ КЕР 57/1

SKU: 31030520
Достапност: На залиха
82 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Влажни марамициФормулација од масни состојки збогатени со маслиново и оризово масло.32 месециДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаВиолета д.о.о. Ул.Стјепан Радич бр.21 Груде, БиХАктифф ДОО ул.Чаирска бр.6 -Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*