.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИНЧИНИ БРАУНИ СО КАКАО СИРУП 240ГР

SKU: 07111579
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Колач со какао полнење-вишна
Шеќер,репкино масло,пченично брашно,јајца во прав,какао полнење 15%: (гликозен сируп,шеќер,вода,средства заадржување на влага(сорбитол), обезмастено какао во прав (мин,8%), декстроза,млеко во прав,модифициран скроб (пченка),сол,конзерванс (калиум сорбат),емулгатор(соја лецитин),сегулатор на киселост (лимонска киселина),арома:ванила),какао во прав (мин 7%),средства за задржување на влага (сорбитол и глицерол),пченично нишесте, брашно одсоја,гликозно-фруктозен сируп,емулгатори (моно и диглицериди на масни киселини,полиглицеролни естри на масни киселини), конзерванс (калиум сорбат),средства за нараснување (инатриум дифосфат,сода бикарбона),згуснувач (ксантан гума,гуар гума).
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Макпрогрес
Макпрогрес

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НУТРИБЕЛА ИНТЕГРАЛНИ ГРИЦКИ КИКИРИКИ 70Г

НУТРИБЕЛА ИНТЕГРАЛНИ ГРИЦКИ КИКИРИКИ 70Г

30 ден
Слика од СУПЕР ПИРЕ ИНСТАНТ ПИРЕ ОД КОМПИР 120 ГР

СУПЕР ПИРЕ ИНСТАНТ ПИРЕ ОД КОМПИР 120 ГР

30 ден
Слика од ЈЕС ФЛИПС КИКИРИКА 80 ГР

ЈЕС ФЛИПС КИКИРИКА 80 ГР

5 Поени
19 ден 15 ден