.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИНДОН МИСИРКИНИ КРИЛЦА ЗАМРЗНАТИ ВАКУМ КГ

SKU: 17400259
Достапност: На залиха
189 ден

Замрзнати мисиркини крилца
100%МИСИРКИНО МЕСО
12 МЕССЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДТСВО
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА  НЕ ПОВИСОКА ОД -18
ВИНДОН СЛАВОНСКИ БРОД ,РЕПУБЛИКА ХРВАТСКА
ВИНДИЈА ИНАТРЕНАЦИОНАЛ ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*