.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
20 Поени

ВИЛЕДА ХИГИЕНСКИ СУНГЕРИ 10/1

SKU: 31070035
Достапност: На залиха
115 ден 99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сунгер за домаќинство
100% polyureatheane,80% abrasive resin,20% synthetic fibres
Неограничен
Нема специфицни услови за чување
Фројденберг Хомe Kлининг солушн ГМБХ 69448 Вајнхајм Германија
Меркуртрејд дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*