.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
75 Поени

ВИЛЕДА СУНЃЕРАСТА КРПА 8+2 ГРАТИС

SKU: 31120011
Достапност: На залиха
327 ден 275 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сунгераста крпа за домаќинство
70% viscose,30% cotton
Неограничен
Нема специфицни услови за чување
Фројденберг Хомe Kлининг солушн ГМБХ 69448 Вајнхајм Германија
Меркуртрејд дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

20 Поени
114 ден 105 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА АЛПСКА 67Г

ПОДРАВКА СУПА АЛПСКА 67Г

42 ден
Слика од АБЦ КРЕМ СИРЕЊЕ КЛАСИК 200Г

АБЦ КРЕМ СИРЕЊЕ КЛАСИК 200Г

112 ден
Слика од МОЈА КРАВИЦА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 1Л

МОЈА КРАВИЦА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 1Л

81 ден