.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИЛЕДА СУНЃЕРАСТА КРПА 8+2 ГРАТИС

SKU: 31120011
Достапност: На залиха
327 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сунгераста крпа за домаќинство
70% viscose,30% cotton
Неограничен
Нема специфицни услови за чување
Фројденберг Хомe Kлининг солушн ГМБХ 69448 Вајнхајм Германија
Меркуртрејд дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*