.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИЛЕДА ЕКСТРА СЕНЗИТИВ 8

SKU: 31090005
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ракавици за домаќинствоnatural rubber,filler,stabilizers,titanium dioxide,cotton flock,vulcanising agentsнеограниченна суво и ладно место без сончева светлинаФројденберг ХК ГерманијаМеркур Трејд дооел Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*