.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИБОРОВА ВОДКА 0.7L

SKU: 02300104
Достапност: На залиха
599 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Водка
37.5% алкохолен дестилат од зимси житарици
неограничен
На ладно и суво место
Виборова С.А
Саманта Доо Качанички пат бр.264 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*