.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕРДИНО ВЕГЕ ЌЕБАПЧИЊА 200Г

SKU: 17930049
Достапност: На залиха
235 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ВЕРДИНО ВЕГЕ ЌЕБАПЧИЊА 200Г

Вода, 16,3% пченичен протеин (пченичен глутен, пченичен скроб), растително сончогледово масло, кокосово масло, 2,7% протеин од фава(широк) грав, 1,8% протеин од грашок, стабилизатор (метил целулоза), сол, гликозен сируп, ароми, зачини (кромид, лук, бибер, мајчина душица), антиоксиданси (аскорбинска киселина, лимонска киселина), растителни екстракти (екстракт од црвен пипер, екстракт од семе од тилчец, концентириран сок од цвекло), растителни прехранбени бои, екстракти од зачини, оцет.
Содржи ГЛУТЕН. Може да содржи траги од соја, целер, сенф, јатки.

Рок на употреба: 12 месеци - 18 степени

VERDINO GREEN FOODS, Романија

УНИ - ЛУКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од ГОЛДЕН ИГЛ  БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

ГОЛДЕН ИГЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

34 ден