.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕРДИНО ВЕГЕ ЌЕБАПЧИЊА СО ЧИЛИ 200Г

SKU: 17930050
Достапност: На залиха
235 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ВЕРДИНО ВЕГЕ ЌЕБАПЧИЊА СО ЧИЛИ 200Г

 

Вода, 16,3% пченичен протеин (пченичен глутен, пченичен скроб), растително сончогледово масло, 2,7% протеин од  фава(широк) грав, 1,8% протеин од грашок, стабилизатор (метил целулоза), сол, гликозен сируп, ароми, зачини (кромид, лук, бибер, мајчина душица, 0.5% чили), антиоксиданси (аскорбинска киселина, лимонска киселина), растителни екстракти (концентириран сок од цвекло, екстракт од јачменов слад), екстракти од зачини, оцет. Содржи ГЛУТЕН. Може да содржи траги од соја, целер, сенф, јатки.

 

Рок на употреба: 12 месеци - 18 степени

VERDINO GREEN FOODS, Романија

УНИ - ЛУКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ШВЕПС ЛИМОНАДА ЛИМ 0.33Л

ШВЕПС ЛИМОНАДА ЛИМ 0.33Л

32 ден
Слика од БУРЕК ВОДЕН

БУРЕК ВОДЕН

55 ден
Слика од СЕНДВИЧ МИНИ СО СИРЕЊЕ И МАГДОНОС

СЕНДВИЧ МИНИ СО СИРЕЊЕ И МАГДОНОС

19 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

30 ден