.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕРДИНО ВЕГЕ АНГЛИСКИ КОЛБАСИ 200Г

SKU: 17930052
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

РАСТИТЕЛНИ АНГЛИСКИ КОЛБАСИ НА БАЗА НА ПРОТЕИН ОД ГРАШОК 200г.

Вода, 18.5% протеин од грашок, растително сончогледово масло, агенс за згуснување: метил целулоза; модифициран скроб, влакна од грашок, сол, зачини, арома,декстроза, екстракти од зачини, прав од цвекло, екстракт од чај, арома на дим, конзерванс: калиум сорбат; вештачка јадлива мембрана: стабилизатори (натриум алгинат, калциум хлорид).
Може да содржи траги од соја, глутен, целер, сенф, јатки.

Рок на употреба: 12 месеци

- 18 степени

VERDINO GREEN FOODS, Романија

УНИ - ЛУКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ШВЕПС ЛИМОНАДА ЛИМ 0.33Л

ШВЕПС ЛИМОНАДА ЛИМ 0.33Л

32 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од БУРЕК ВОДЕН

БУРЕК ВОДЕН

55 ден
Слика од СЕНДВИЧ МИНИ СО СИРЕЊЕ И МАГДОНОС

СЕНДВИЧ МИНИ СО СИРЕЊЕ И МАГДОНОС

19 ден