.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕМИЛК КЕФИР СО ПРОБИОТИЦИ 2.8%MM 950Г

SKU: 12700377
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =10.42ДЕН

99 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*