.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕЛИГДЕНСКИ ТЕЧНИ БОИ 0617

SKU: 42111041
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Прехранбена боја
H20,E102,E122,E127,E133,E110
5 години
до 25°CДПТУ Палета 7 дооел
ДПТУ Палета 7 дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*