.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕЛИГДЕНСКИ СВЕТКАВИ ЈАЈЦА 0613

SKU: 42111043
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Прехранбена боја
E122,E555,E171,E211,E202,E102,E133,E127,E110,E555,Gelatine
5 години
до 25°CДПТУ Палета 7 дооел
ДПТУ Палета 7 дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*