.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВАКУМ КЕСА 80*110ЦМ

SKU: 40170049
Достапност: На залиха
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Вакуум вреќа за облека, димензии 80х110 смнајлоннеограниченНа суво и чисто место, подаледку од влага и водаМасориенте. НР КинаСимпл Трејд М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЛБОРО ЛАЈТ КУТИЈА

МАЛБОРО ЛАЈТ КУТИЈА

160 ден
Слика од ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

28 ден
Слика од НАТУРА СУСАМ ИНТЕГРАЛЕН 100 ГР

НАТУРА СУСАМ ИНТЕГРАЛЕН 100 ГР

38 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО ВАНИЛА И ВИШНА 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО ВАНИЛА И ВИШНА 80 ГР

26 ден