.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
20 Поени

ВАКУМ КЕСА 60*80ЦМ.

SKU: 40170065
Достапност: На залиха
92 ден 79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Вакуум вреќа за облека, димензии 60х80 смнајлоннеограниченНа суво и чисто место, подаледку од влага и водаМасориенте. НР КинаСимпл Трејд М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЛБОРО ЛАЈТ КУТИЈА

МАЛБОРО ЛАЈТ КУТИЈА

160 ден
Слика од ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

28 ден
Слика од КИНДЕР ЧОКОФРЕШ 41.6Г

КИНДЕР ЧОКОФРЕШ 41.6Г

49 ден